Ne taip seniai, internete pasirodė naujienos apie tai, kad Kelly Osborn ir Мэттью Моссхарт išsiskyrė. Apdailos, gerbėjai расстроились, kad mergina vėl išeis ištekėti, nors seniai būtų laikas. Džiugintų tik tai, kad jie išsiskirstė be soar ir скандалов, visi galų gale į draugiškas telefonas tai skambučiai nota.
Žinoma, visus domina: kodėl рассталась pora? Artimas jai šaltinis praneša, kad Kelly už poros mėnesių iki išvykti pradėjo jausti, kad su savo возлюбленным kažką ne taip. Būtent todėl, mergina nusprendė kreiptis pagalbos į savo tautiečius: «Ji paprašė, kad jos draugai последили po juo, kol jis veikia. ».
Ne veltui žvaigždė беспокоилась. Kaip jai pranešė, Мэттью keliavo į skirtingas отелы Los Andželo, skirtingu dienos metu. Po tokio girdėjęs, mergina nusprendė patikrinti telefono mylimojo. Būtent ten, Osborn rado patvirtinti savo догадкам, paaiškėjo, kad jaunas vyras jai buvo neištikimas.
Kaip teigia informacijos šaltinis: «Kelly buvo įsiutę ir разорвала помолвку. ».
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą